Spotkanie z pedagogami i doradcami zawodowymi19 marca 2019 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli. Było wyjątkowe, gdyż gościliśmy przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy w Mońkach: zastępcę dyrektora – p. Sebastiana Kulikowskiego oraz p. Annę Tyszkiewicz. Pedagodzy oraz doradcy zawodowi ze szkół powiatu monieckiego wysłuchali wykładu pedagoga Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mońkach, p. Anny Świderek, nt organizacji i prawnych aspektów doradztwa zawodowego w szkołach.
Pan Kulikowski omówił m.in. aktualne tendencje na rynku pracy w naszym powiecie oraz przedstawił formy wsparcia dedykowane absolwentom szkół. Zapewnił również o gotowości do współpracy ze szkołami w ramach zadań związanych z doradztwem zawodowym.
Podczas spotkania głos zabrał p. Krzysztof Falkowski i przedstawił ofertę Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach. Panu Dyrektorowi oraz Pani Kierownik internatu, Dorocie Filewicz, jesteśmy wdzięczni za udostępnienie lokalu. Wszystkim licznie przybyłym gościom dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.
 

Skontaktuj się z nami

Poradnia działa w godzinach:
pn-czw: 7:30 - 17:00
pt: 7:30 - 16:00

Kontakt

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mońkach
ul.Tysiąclecia 15
19-100 Mońki,
tel./fax 85 716 25 44
e-mail monkippp@wp.pl