PIERWSZY LOGOPEDYCZNY KONKURS PLASTYCZNYPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mońkach w ramach Europejskiego Dnia Logopedy zorganizowała Logopedyczny Konkurs Plastyczny Języczkiem pętliczkiem malowane”. Został on objęty patronatem Starosty Monieckiego.
Podsumowanie konkursu odbyło się 30 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach. Gościem honorowym była Pani Barbara Maciorowska – sekretarz powiatu monieckiego.
Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy logopedycznej, troska o poprawność językową oraz pobudzanie wyobraźni i aktywności twórczej dzieci w dziedzinie sztuki plastycznej.
Adresatami konkursu były dzieci 6-letnie z grup przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III szkół podstawowych z terenu powiatu monieckiego.
Prace były rozpatrywane w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria – dzieci w wieku 6-7 lat; II kategoria – dzieci w wieku 8-9 lat.
Na konkurs wpłynęło 226 prac z 14  placówek z terenu naszego powiatu. Na potrzeby konkursu powołano Komisję konkursową, która wyłoniła zwycięzców. Przyznano 11 nagród i 20 wyróżnień.
Serdecznie dziękujemy za nagrody, które zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Mońkach, Moniecką Spółdzielnię Mleczarską oraz Panią Dorotę Czerepko i Pana Jacka Kasprzaka.Za gościnność oraz użyczenie miejsca na podsumowanie konkursu dziękujemy panu Dariuszowi Jaworowskiemu dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach.
Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyjęli nasze zaproszenie do udziału w konkursie.

 

Dyrektor i pracownicy
Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
 w Mońkach

Skontaktuj się z nami

Poradnia działa w godzinach:
pn-czw: 7:30 - 17:00
pt: 7:30 - 16:00

Kontakt

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mońkach
ul.Tysiąclecia 15
19-100 Mońki,
tel./fax 85 716 25 44
e-mail monkippp@wp.pl