Konferencja dla Dyrektorów szkół i placówek oświatowych powiatu monieckiego26 października 2016 roku odbyła się pierwsza konferencja zorganizowana przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną w Mońkach na temat „Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w zakresie udzielania pomocy specjalistycznej uczniom, rodzicom i nauczycielom”. Patronat nad konferencją sprawował Starosta Powiatu Monieckiego, Pan Andrzej Franciszek Daniszewski.
 
Na szczególne podkreślenie zasługuje obecność i czynny udział w spotkaniu Pana Leszka Twarowskiego, dyrektora Centrum Edukacyjno - Medycznego Axon w Białymstoku oraz Pani Bożeny Baranowskiej, która wzbogaciła konferencję o informacje z zakresu udzielania pomocy psychologiczno - pedagogicznej dzieciom i młodzieży.

Dużego wsparcia przy organizacji konferencji udzielił Pan Krzysztof Falkowski, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach.          

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mońkach, Pani Ewa Bartnik serdecznie dziękuje Panu Staroście oraz Partnerom  za pomoc w organizacji konferencji.

Skontaktuj się z nami

Poradnia działa w godzinach:
pn-czw: 7:30 - 17:00
pt: 7:30 - 16:00

Kontakt

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mońkach
ul.Tysiąclecia 15
19-100 Mońki,
tel./fax 85 716 25 44
e-mail monkippp@wp.pl